Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.0- ItRated ★ 3.0
- ZONBIESRated ★ 2.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.0- The Little MermaidⅡ:Return to The SeaRated ★ 3.0
- CinderellaⅢ A Twist in TimeRated ★ 3.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.5- Sharpay's Fabulous AdventureRated ★ 3.5
- THE SHINING (TV)Rated ★ 3.0
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 4.5- WATER BOYS 2005 SummerRated ★ 3.0