Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 5.0