Titles you rated
MovingRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 2.5
The Muppet Christmas CarolRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Pulp FictionRated ★ 1.0
Small Things Like TheseRated ★ 2.5
The Green RayRated ★ 2.5
FlowRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
ScreamRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 2.0