Series
Ratings
125
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0- The Case Study of VanitasRated ★ 4.5
The Case Study of VanitasRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0