Titles you rated
MantisRated ★ 0.5
Wall to WallRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 1.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Devil's DealRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Badland HuntersRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5