Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0