Titles you rated
NopeRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
VertigoRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0