Movies
Ratings
69
The MimicRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5