Movies
Ratings
216
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
25th HourRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
A History of ViolenceRated ★ 3.0
Michael ClaytonRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Raging BullRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 1.0
The DepartedRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0