Titles you rated
The Good WifeRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 2.0
DexterRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5