Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
LightyearRated ★ 4.0
Toy Story That Time ForgotRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
UnderwaterRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Good TimeRated ★ 3.5
Swiss Army ManRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5