Series
Ratings
218
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
CastleRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5