Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Mauvais SangRated ★ 3.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
Oki's MovieRated ★ 4.0
In BrugesRated ★ 3.0
ShineRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5