Titles you rated
Jack ReacherRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
The Tomorrow WarRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Paul Blart: Mall CopRated ★ 3.5
The Island of CatsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ExtinctRated ★ 3.5
Viva EroticaRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Motherless BrooklynRated ★ 3.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.5