Movies
Ratings
422
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Young VictoriaRated ★ 3.5
Daddy Long LegsRated ★ 4.0
How to Marry a MillionaireRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0