Movies
Ratings
228
Ruby SparksRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
DefianceRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Wild ThingsRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 3.5
RedRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 4.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0