Titles you rated
Pororo 5: Treasure Island AdventureRated ★ 2.0- 안 녕 자두야 서유기 : 어쩌다 영웅Rated ★ 3.5
- Let’s Leaven!Rated ★ 0.5
- Chu-ja KimRated ★ 0.5
- 극장판 안녕 자두야Rated ★ 5.0
The Precious memory of Gogo BrothersRated ★ 3.5- 안녕자두야 명작동화Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 2.0
Pororo To The Cookie CastleRated ★ 2.0- 마음의 소리 스페셜 3 - 붕어빵 부자Rated ★ 3.0
- 마음의 소리 스페셜 2 - 이어서 하자Rated ★ 2.5
Deepwater HorizonRated ★ 2.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 1.0
Death NoteRated ★ 2.5- 안녕자두야 스페셜 : 언더 더 씨Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0