Titles you rated
Golf King Season 3Rated ★ 1.5
Golf King Season 2Rated ★ 1.5
Golf King Season 1Rated ★ 1.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.0
I Live Alone: Girls' Secret PartyRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
South Korean ForeignersRated ★ 3.5- BernardRated ★ 2.0
- Happy Together Season 4Rated ★ 2.5
Romantic Call CentreRated ★ 2.5
A Dog of FlandersRated ★ 1.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 3.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 2.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 3.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 1.5- LarvaRated ★ 4.0
LarvaRated ★ 4.0
LarvaRated ★ 3.0
Gourmet Road 3Rated ★ 0.5- Gourmet Road 4Rated ★ 0.5