Movies
Ratings
76
FrankensteinRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5