Titles you rated
Shin GodzillaRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
GeostormRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 1.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.0
Voices of a Distant StarRated ★ 2.5