Series
Ratings
11
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 3.0
- GunbusterRated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0