Titles you rated
- VR 휴먼다큐 너를 만났다Rated ★ 4.0
- VR 휴먼다큐 너를 만났다Rated ★ 3.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
Last One Standing Season 1Rated ★ 2.5
First LoveRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Reacher Season 3Rated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 3.5- 다큐 프라임 - 아이의 사생활Rated ★ 4.0
For All Mankind Season 4Rated ★ 4.0
The PlaylistRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0