Titles you rated
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
HappinessRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5