Movies
Ratings
150
LucyRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0