Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 2.5
RealRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0- Don’t Go BackRated ★ 4.0
Escape from the 21st CenturyRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 2.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 2.5
The HouseRated ★ 3.0
PearlRated ★ 4.5