Movies
Ratings
347
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0