Titles you rated
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5