Movies
Ratings
31
Spirited AwayRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 5.0
11 A.M.Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Detective ChinatownRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5