Series
Ratings
36
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.0
KairosRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Handa-kunRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.0