Movies
Ratings
641
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 2.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.0