Series
Ratings
46- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hi Score GirlRated ★ 4.0
Hi Score GirlRated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Mieruko-chanRated ★ 3.0- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 4.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Dagashi KashiRated ★ 3.5
Dagashi KashiRated ★ 4.0
Call of the NightRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0