Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.0