Titles you rated
Bad GeniusRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
CocoRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
IntentionRated ★ 3.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 1.0