Series
Ratings
12- When Supernatural Battles Became CommonplaceRated ★ 2.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5- Zoids: GenesisRated ★ 5.0
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 4.5
- Zoids: FuzorsRated ★ 5.0
Zoids: New Century/ZeroRated ★ 5.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 4.5
- ZoidsRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 2.5- ドラえもんRated ★ 5.0
Because I Don't Like My Big Brother At All-!!Rated ★ 3.5
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.5