Series
Ratings
55
Say I Love YouRated ★ 3.0- Hayate The Combat ButlerRated ★ 4.0
- Uchi no SanshimaiRated ★ 3.0
- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.0
- UsavichRated ★ 5.0
PermanRated ★ 4.0- 紙兎ロぺ3 サードシーズンRated ★ 4.0
- 紙兎ロペ2 セカンドシーズンRated ★ 4.0
- 紙兎ロペRated ★ 4.0
- Nintama RantaroRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 3.0
Good Day for Gag Manga PlusRated ★ 3.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0- ドラえもんRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0