Titles you rated
Familiar WifeRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
A Korean OdysseyRated ★ 0.5