Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0