Titles you rated
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Touch Your HeartRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5