Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
Don't Tell MotherRated ★ 3.5
Her Will Be DoneRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5