Series
Ratings
192
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Devious MaidsRated ★ 3.0
9-1-1 Season 5Rated ★ 3.5
9-1-1 Season 4Rated ★ 3.5
9-1-1 Season 3Rated ★ 3.5
9-1-1 Season 2Rated ★ 4.0
9-1-1 Season 1Rated ★ 4.0
Devious MaidsRated ★ 3.5
Devious MaidsRated ★ 3.5
Devious MaidsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- The MentalistRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0