Titles you rated
ParasiteRated ★ 0.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.5
SorumRated ★ 1.5
The Haunting in ConnecticutRated ★ 2.0
PiggyRated ★ 3.5
I Spit on Your GraveRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
High TensionRated ★ 3.0
Paranormal DemonsRated ★ 0.5
Psycho GoremanRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5