Titles you rated
Save Me Season 2Rated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
The CursedRated ★ 2.0
RevenantRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
Midnight MassRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- WORKING!!Rated ★ 4.0
- Phantom SingerRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5