Series
Ratings
41- Littlest Pet ShopRated ★ 5.0
- Season 1Rated ★ 5.0
Bad BloodRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Big Mouth Season 1Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 3.5- Season 2Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
SupergirlRated ★ 5.0
SupergirlRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 4.0- Season 2Rated ★ 5.0
NCIS: New OrleansRated ★ 5.0