Movies
Ratings
145
Free WillyRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
RayRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0