Titles you rated
SullyRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5