Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Sugarland ExpressRated ★ 3.0
DuelRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 1.5
White ChicksRated ★ 1.5
Up in the AirRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 2.0
IbizaRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
BewitchedRated ★ 2.0