Titles you rated
The Good WifeRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 2.5
Jane the VirginRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 2.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0