Movies
Ratings
1350
NebraskaRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Memoir of a SnailRated ★ 3.5- SprinterRated ★ 3.5
Richard JewellRated ★ 3.5
Riverside MukolittaRated ★ 2.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Tori and LokitaRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Animal KingdomRated ★ 3.5
Love According to DalvaRated ★ 3.5
Petite MamanRated ★ 3.5
The Teachers' LoungeRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
JoylandRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
FatherRated ★ 4.0