Series
Ratings
13
AsuraRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0