Movies
Ratings
422
La La LandRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The CallRated ★ 4.0
The SwitchRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
The AviatorRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 3.0
August: Osage CountyRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
Between Love and HateRated ★ 3.0
Love and Other DisastersRated ★ 4.5